Czym jest LeanYou?

Cześć. Witam Cię serdecznie na moim blogu!


Zawodowo zajmuję się procesami produkcyjnymi pracując jako Inżynier Procesu. Pomimo tego, że jestem inżynierem i na co dzień bliżej mi do procesów produkcji, to również odkąd pamiętam interesowały mnie procesy zachodzące wewnątrz nas – nasza psychologia 🙂 Stąd też decyzja o rozpoczęciu pisania bloga łączącego obie te dziedziny – LeanYou.

Z wykształcenia jestem inżynierem magistrem. Ukończyłem studia wyższe na kierunku Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Kierunek łączył naukę o zarządzaniu i umiejętnościach miękkich z twardą wiedzą techniczną, dzięki czemu od początku kształciłem się w obu tych dziedzinach.

Co możesz zyskać czytając ten blog?

Na blogu dziele się swoją wiedzą i spostrzeżeniami z dziedziny ciągłego doskonalenia pracy, szeroko pojętej psychologii interdyscyplinarnej oraz narzędzi Lean Manufacturing, które mogą być wykorzystywane zarówno w pracy jak i życiu codziennym. Blog pomaga mi nie tylko dzielić się informacjami z innymi ale również poszerzać wiedzę dla samego siebie.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie:

Znajdziesz tu informacje na temat różnych narzędzi i technik z dziedziny inżynierii produkcji oraz psychologi i rozwoju osobistego. Wszystko czym się dzielę staram się przedstawić w możliwie najbardziej praktycznej formie.

Będziesz mógł poszerzyć lub utrwalić swoją wiedzę z metod używanych w większości firm produkcyjnych. Lean jest teraz metodologią „must have”.

Dzięki temu możesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencję. Tym samym zwiększysz swoje szanse na awans lub znalezienie nowej, lepiej płatnej pracy

Przede wszystkim zaś zależy mi na tym by każdy odnalazł w tym choć trochę wartości dla siebie i bym mógł pomóc wam w codziennej pracy.PS. Jak mawia jeden z moich ulubionych blogerów – „należy pamiętać, że nie jestem żadnym guru i nie mam patentu na nieomylność”. Pisząc tego bloga również uczę się od Was. Dlatego też będę wdzięczny za każdą informację zwrotną. Jeżeli będziesz chciał podzielić się swoimi spostrzeżeniami lub po prostu dać mi znać, że jakiś wpis Ci się podobał – zostaw komentarz.

Zapraszam Cię teraz do przejrzenia mojego bloga oraz na media społecznościowe. Jeżeli chcesz być na bieżąco śledź mnie na facebooku i instagramie.

PPS. Zdaję sobie sprawę z natłoku stron internetowych i informacji docierających z każdej strony dlatego sam staram się publikować wszystko w rozsądnych ilościach, bez nadużywania czyjejś uwagi.

Kontakt
Masz pytania lub sugestie ? Napisz do nas !